.

.

TeckNet fare fare, wirelse fare masaüstü laptop için

TeckNet fare fare, wirelse fare masaüstü laptop için

₺ 17.99
₺ 8.82
kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Teckpro kablosuz fare M003 : Tru Wave hassasiyet, Anchored eşleştirme, Ultra pürüzsüz imleç kontrolü ve güvenilir pil gücü için ortak bağlantı özellikleri bu teckpro kablosuz fare ile bir dizi yüzeyde doğru kontrol keyfini çıkarın. Tru Wave Hassas :
Teckro-dalga hassasiyeti, çoğu yüzeyde daha yumuşak izlemenin keyfine varacağınız anlamına gelir. Anchored eşleştirme için ortak bağlantı :
Teckck-link teknolojisi, fareyi Nano alıcı ile otomatik olarak eşleştirecektir-fare-nano bağlantısı herhangi bir nedenle kaybolursa. Teckgelişmiş 2.4 GHz Wifi bağlantısı :
Kablosuz rahatlık ve özgürlük-hızlı veri iletimi ile bir kordonun güvenilirliğini elde edersiniz ve neredeyse 15 metreye kadar gecikme veya bırakma olmaz. 24 aylık pil :
Bir akıllı uyku modu ve güç tasarrufu için bir açma/kapama anahtarı hareket ederken, bir gösterge ışığı fare aktif olduğunda bilgi verir.
* Pil ömrü kullanıcı ve PC koşullarına göre değişebilir. Tak ve çalıştır sadeliği :
Yazılım yok, sorun yok-sadece küçük nano alıcıyı takın ve farenizi hemen kullanmaya başlayın. Nano Alıcı :
Minik nano alıcı, yazılım olmadan hemen çalışır ve USB bağlantı noktanızda bırakacak kadar küçüktür, böylece kaybetmezsiniz Geri/ileri düğmeler :
Belgeler arasında hızlı bir şekilde hareket etmek veya favori Web sitelerinize göz atmak, büyük, kolay erişilebilen geri/ileri düğmelere sahip bir esinti. Saklanabilir Alıcısı :
Küçük alıcıyı çıkarmanız gerekiyorsa, sadece pilin hemen yanında sıkıştırın. Rahat, konturlu şekil :
Konturlu tasarım sağ elinde iyi hissediyor ve bir touchpad daha fazla konfor sunuyor. Özellikler :
-Ömür boyu tıklama : 5 milyon
-Pil tipi : 2 AAA (dahil değildir)
-Destek : Windows 10,8, 7, Vista, XP, 2008 Kutu Içerir :
1 x Fare
1 x kablosuz alıcı (pil bölmesinin yanında saklanır)
1 x Kullanici belgeleri Hakkımızda Teckaliexpress mağaza hoş geldiniz!
Teck Net2005 yılında yenilikçi bir yetenek ile tüketici elektroniği, alet ve aksesuarları oluşturmaya ve perakende satışa başladı. O zamandan beri şirket, kişisel bilgisayar ve dijital medya için aksesuarların önde gelen sağlayıcılarından biri haline geldi. Hayatınızı daha kolay ve daha keyifli bir deneyim haline getirecek yenilikçi, yüksek performanslı ürünler yaratmak için bir tutkuyla hareket ediyoruz.
Teck'te, düşük ürün kalitesi ve hayal kırıklığı yaratan müşteri deneyimi ile birlikte gelebilecek sorunların çok farkındayız.
Bu yüzden ürün geliştirme ve teslimat süreçlerimiz sizinle, tüketicimizle birlikte gerçekleştirilmektedir (sonuçta, biz de tüketiciyiz!). En son teknolojiyi gerçekten iyi bir değerle birleştiren parlak ürünler yaratmayı böyle başarıyoruz.
Dahası, tüm ürünlerimiz sorunsuz bir garanti ile desteklenmektedir. Bu nedenle, herhangi bir nedenle bir teck-ürününden % 100% memnun değilseniz, güler yüzlü müşteri hizmetleri ekibimiz sorununuzun tamamen çözülmesini sağlamak için yollarından çıkacaktır.
Modern yaşam modern sorunlarla birlikte gelir. Teck Net, çözümü
Teslimat Taşıma/sevkiyat süresi = 1 iş günü
Dünya çapında ücretsiz ekonomi nakliye (farklı ülkeye göre 3-90 gün)Biz aşağıdaki ekspres teslimat hizmeti sunuyoruz
1. DHL UPS TNT FEDEX : 3-10 iş günü
2. EMS : 8-15 iş günü.
3. Chia sonrası hava posta : 2-8 hafta.
Yaklaşık Gümrük Vergisi
Müşterilerimizin yararı göz önüne alındığında, siparişinizi normal postayla göndermek zorundayız. Ancak, gümrük vergisi bizim kontrolümüz dışında, hiçbir vergi ücreti garanti edemez ve herhangi bir vergi ücreti taşımaz. Ama biz 24 saat içinde hesabınıza ekspres kargo (eğer ödediyseniz) için ödeme iade edeceğiz.

Ürün parametreleri

tip:
2.4Ghz Kablosuz
Brüt Ağırlık:
140g
stil:
Parmak,3D,Mini
Number of Rollers:
1
DPI:
2400
paket:
Evet
çalışma modu:
Opto- elektronik
Güç Türü:
Pil
el Yön:
sağ
Buton Sayısı:
6
arabirim Tipi:
USB
Marka Adı:
TECKNET
Model Numarası:
M003
pazara:
Mar-14
color:
blue
Dimensions:
10.4*6.7*4 cm
weight:
100g
DPI Resolution:
2400
Wi-fi range:
5-15m
Battery:
1 AA battery (not included)
Packing:
retail package
Model Number:
M003
Number of rollers:
1

Sen de olabilir