.

.

Yedi Yıl Eski Moxa Rulo Moxa Tüp Akupunktur Masajı Zayıflama ve Güzellik Sopa Saf Moxa Yakı 18x200mm 10 adet/kutu

Yedi Yıl Eski Moxa Rulo Moxa Tüp Akupunktur Masajı Zayıflama ve Güzellik Sopa Saf Moxa Yakı 18x200mm 10 adet/kutu

₺ 7.58
₺ 5.69
kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

[Xlmodel]-[fotoğraf]-[0000] Fotoğraf Listesi [Xlmodel]-[özel]-[34800] Ürün Açıklaması Öne çıkan kıdemli moxa beş yıl Chen üretimiIn Moxa kutusu, ejderha tankı kullanılabilir, satmak zorundaÖzellikler : 18 200mmMiktar : 10/kutuMalzemeler : yaşlı yapraklar ve benzerleri.Uygulama : sıcak ve soğuk karminatif, qi meridyenleri, kan ve ağrı, güneş kaldırma depression yonu, rüzgar, soğuk, ıslak artralji, Weizheng, soğuk öksürük, ishal, epigastrik soğuk için kapalı tonik katı. Ağrı, gece emisyonu, iktidarsızlık vb.Kullanım : yakı yaktı hizalama noktaları, sıcak ve rahat hissetmek için, genel yakı derecesi için cilde kızarma yakı yirmi ila otuz dakika için uygun, ya da bustion bustion kullanmadan önce doktor.Çin bitkisel ilaç ve akupunktur uygulanabilir ilaç geçirgenliğini artırmak için uçucu yağlar bırakır.Depolama : mühürlü, serin ve kuru yer1. vücut yakı : bazı genetik faktörlere ek olarak obezite, yüksek protein, yüksek yağ ve yüksek karbonhidrat gıdaların ana diyet aşırı alımı, ve vücut enerji alımı ve dengesiz form yağ birikimi ve yağ tüketiminden kaynaklanan egzersiz eksikliği. Çin tıbbı yorgun Gan hipertrotrophy, kolay aşk ya da kötü ruh hali neden dalak ve mide bozuklukları, balgam durdurma, yayılan cilt içinde nem üretmek, ve dış zardaki deride yağ birikimi. Bölüm obezite sınırlı alveolar havalandırma entegre izni, diyabet, hipertansiyon, hiperlipidemi, ateroskleroz, koroner kalp hastalığı görünebilir, kadınlar düzensiz menstruasyon, amenore ve infertilite ve diğer hastalık komplikasyonları Yakı akupunktur noktaları : üçlü brülör Yu, yang'ı almak için ana noktalar; Ojo, Vital, Sanyinjiao, makineyi almak için noktalar ile. Kullanım : Ai mutfak zencefil yakı, her yakı 5-6 güçlü delik başına, 1 gün, 30 kez tedavi bir ders ayrılmış.
Fang-yi : Sanjiao Yu, Yang seyrek Lee üçlü brülör etkisi, birlikte Sanyinjiao, makine Kent rutubeti; Zhu Yang olarak Ojo, vali bir yang, Qi tonic; Vital Zi Yang böbrek, çeşitli noktalar kombine dalak ve böbrek, kilo kaybı fitness amaçları elde etmek için karışık Lee balgam.
2, güzellik yakı :
(1) yüz kırışıklıkları :
Yüz kırışıklıkları neden ana nedeni çeşitli kronik hastalıklar, endokrin disfonksiyon ve cilt kan dolaşımı bozuklukları. Cilt gerginliğini azaltmak elastik lifler, yağ zayıflamış, deri altı yağ azaltma, yerel doku hixia daha kötü kırışıklıklar üretebilir. Çin tıbbı, kırışıklıkların oluşmasının yetersiz endowment, dalak ve mide olduğunu, yetersiz beslenmenin aşırı sıkıntıya yol açtığını, daha az rafine edilmiş kötü kanın, Ru yang'da cilt kaybının, düz masa ve kırışıklıkları sormak.
Yakı akupunktur noktaları : Baihui, Yang Bai, yin-tang, onarım miktarı, Shimonoseki, Guizhou rüzgar, Futu, ayrılmış Yu, Shenshu, tanrı Que, Ashi.
Kullanımı : Ai çöp bölmesi zencefil (veya ekli levha) yakı : 5-6 puan her seçim, her bustion bustion 5-6 güçlü bir kez günlük. 30 kez tedavi.
Fang-yi : Ashi noktaları ve bitişik noktalar, kırışıklıklara ek olarak yerel meridyen'i yabancılaştırabilir; Baihui Qi Sun; hastalığın kan bölmesini besleyen Yu; böbrek Yu Buyi rafine kan; tanrı Que Buyi spleen, pei-yuan Guben.
(2) melazma :
Melazma esas olarak otonom disfonksiyonun neden olduğu endokrin bozukluklar, hormon ve vücut. Diğerleri, bazı ilaçlar ve hastalıklar, güneş ve diğer dış faktörler gibi fiziksel uyarmak için, ama aynı zamanda Benbingfasheng veya daha kötü izin verir. TCM : yetersiz böbrek, karaciğer qi durgunluk, kan staz; karaciğer kan eksikliği öfke meşgul değil yüz nemlendiremez, yanı sıra sıcaklık bulut fümigasyon yüz ham kahverengi lekeler neden sanal yangın.

Ürün parametreleri

öğe Türü:
Massage & Relaxation
boyut:
Orta
Model Numarası:
MKCA10
Marka Adı:
ZB
uygulama:
Vücut
malzeme:
Aged leaves , etc.
Material:
Moxa roll
product name:
Moxa roll
Applicable:
qi meridians, promoting blood
Applicable -1:
Tonic solid off . For wind , cold, wet arthralgia , Weizheng
Size:
18*200mm

Sen de olabilir