.

.

Kadın güzellik masajı aleti Makinesi Cihazı Ultrasonik LED Foton Işıkları Cilt Enstrüman Yüz Asansör Yüz Cilt Temizleyici kırışıklık giderici

Kadın güzellik masajı aleti Makinesi Cihazı Ultrasonik LED Foton Işıkları Cilt Enstrüman Yüz Asansör Yüz Cilt Temizleyici kırışıklık giderici

₺ 27.78
₺ 18.89
kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

LED Ranbow Işık Yüz güzellik masajı aleti Ultrasonik Foton Işıkları Cilt Enstrüman için Yüz Asansör Yüz Cilt Temizleyici kırışıklık giderici3233Özelliği : 3 Mhz Ultrason Masaj-Nazik ultrasonik tedavi yüz için tavsiye.
Iyonik kurşun-in için besleyici. Derin içine aktif maddeler taşımak için yardımcı olur.
Kırmızı ışık(640nm dalga uzunluğu)-ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Kırmızı ışık sıcak ray, hangi hızlandırır kan dolaşımını uyarır, yeniden canlandırılması hücreleri, fibroblastlar ve kollajen büyümesini teşvik.
Mavi ışık(480nm dalga uzunluğu)-etkili akne ve izleri kaldırma tedavi, protein ve kollajen sentezini teşvik, activate cilt küçültmek, gevşek cilt.
Yeşil ışık(518nm dalga uzunluğu)-sakinleştirici etkisi Geliştirmek, yağlı cilt, siyah nokta ortadan kaldırmak, akne. Şartname : Işık Fonksiyonu : -Kırmızı Işık : Etkinleştirmek (640nm Dalga Uzunluğu)-Mavi Işık : Rahatlatmak (480nm Dalga Uzunluğu)-Yeşil Işık : Paralel (518nm Dalga Uzunluğu)-Mor Işık (R + B) : Anhydrate (640nm)-Sarı Işık (R + G) : Korumak (590nm Dalga Uzunluğu)-Yeşil ve Mavi Işık (G + B) : Parlaklık cilt (640nm Dalga Uzunluğu)-Beyaz (R + B + G) Işık : Kurşun-in (510nm Dalga Uzunluğu)Uyumlu Cilt : -Kırmızı Işık : Herhangi Bir çeşit derileri-Yeşil Işık : Yağlı Cilt-Mavi Işık : Herhangi Bir çeşit derileriUltrasonik Dalga Fonksiyonu : -Güzelleştirmek cilt : kırışıklıkları Ortadan Kaldırmak, noktalar ve sivilce.-Ince vücut : obezite Ortadan Kaldırmak, kısmi vücut zayıflama, tüm vücut zayıflama.Farklı Işıklar Fonksiyonu : -Kırmızı Işık : Uyarır hücre canlılığı, kan dolaşımını hızlandırmak, yüz sarılık ortadan kaldırmak, kırışıklıkları ve erken akne.-Yeşil Işık : Geliştirmek yağlı cilt, siyah nokta ortadan kaldırmak, akne.-Mavi Işık : sy TeşvikNthesis protein ve kollajen, activate cilt küçültmek, gevşek cilt.Çıkış Gücü : 10 WÇıkış Gerilimi : DC 24 VFrekans : 50-60 HzBoyutu : Yaklaşık. 16x5x3 cmAğırlık : 260gUyarı : Aşağıdaki insanlar için fit etmeyin : 1. renkli Işık Fonksiyonu için uygun değil : -Hamile kadınlar-Olan hastalar kullanarak 560-1200um ışık duyarlı ilaçlar : Mikro format, tetrasiklin.-Insanlar sadece sonra güneş (2 hafta Içinde)-Diyabet-Ile hastalar ışığa reaksiyon-Hastalar alerjik ajan son zamanlarda alınır var-Hastalar ile kronik hemolitik2.

Ürün parametreleri

tip:
Facial Beauty Massager
Model Numarası:
MR009WQ
Marka Adı:
CkeyiN
Emtia Kalite Belgelendirme:
CE
Güç Kaynağı:
Elektrik
Size:
Approx. 16 x 5 x 3cm
Weight:
260g
Frequency:
50-60Hz
Output Power:
10W
Output Voltage:
DC 24V

Sen de olabilir