.

.

Sihirli Kayrak Renk Küçük Formatlı ile Pullar, Oyuncak Kız ve Erkek için 18 Ay, mini Oyunlar Bebekler ve Çocuklar için 2 ve 3 Yıl-

Sihirli Kayrak Renk Küçük Formatlı ile Pullar, Oyuncak Kız ve Erkek için 18 Ay, mini Oyunlar Bebekler ve Çocuklar için 2 ve 3 Yıl-

₺ 8.60
₺ 6.62
kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait


ÇOCUK AŞK ÇIZMEK için : Bu tüm çocuklar için büyük bir hediye. Çocuk saat geçirebilirsiniz doping ve çizim komik şeyler. Bu aynı zamanda mükemmel bir öğrenme aracı yaratıcılık ve yazma becerileri geliştirmek onları yardımcı olur.
DUVAR TEMIZ TUTMAK : Bu İpucu teşvik eder küçük çocuk ifade için sanatsal üzerinde yan kurulu. Senin yanlış yerlere içinde çocuk çizim için kullanılır, manyetik çizim kurulu size zaman ve hayal kırıklığı.
RENKLER : siyah ve beyaz doodlers sıkıcı Unutmayın. Bu masa vardır 4 farklı renk (YEŞIL, MAVI, SARı, KıRMıZı) içinde 8 farklı renk alanları. Renk çocuklar yapan tutmaya yardımcı.
PULLAR : Çocuklar puan için gibi. Bu masa yerde kalmak için özel olarak tasarlanmış 4 pullar vardır. En paneller ile sorunu olduğunu pullar düşen tutmak, böylece zaman kaybetmek görünümlü onları ve onları geri almak için. Pulları bu masa bu sorunu önlemek için ayarlanabilir vardır.
Temizlemek için kurulu, sadece imleç aşağı düğmesi. Bazen zorunda slayt 2 veya 3 kez tamamen silmek kurulu. Siyah noktalar düşük sıcaklıklarda ekranda oluşabilir. Siyah nokta ile çıkarılabilir çizim onları tekrar tekrar ve tekrar tekrar silme ekran kapalı sıcak sıcaklıklar.
NOT : bu küçük bir format sihirli kayrak!
Renk : Rastgele renk (not : Rastgele renk, belirtilen renk kabul etmez.)
Malzeme : plastik
Paket İçeriği :
1 * manyetik çizim kurulu ile kalem
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Ürün parametreleri

Model Numarası:
Art Sets

Sen de olabilir