.

.

Minik Tohum Tarafından Eric Carle Eğitim İngilizce Resimli Kitap Öğrenme Kartı Bebek Çocuklar Için Hikaye Kitabı Çocuk Hediyeler

Minik Tohum Tarafından Eric Carle Eğitim İngilizce Resimli Kitap Öğrenme Kartı Bebek Çocuklar Için Hikaye Kitabı Çocuk Hediyeler

₺ 4.99
₺ 4.74
kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Eric Carle Tarafından Minik Tohumürün Detayları : yaş Aralığı : 3 yaşında ve yukarı sınıf Düzeyi : anaokulu-2 serisi : Eric Carle Dünya ciltsiz : 32 sayfa dil : İngilizce ürün Ölçüleri : 6x0.2x9 inç nakliye Ağırlığı : 0.6 onsArkasından Kapaksonbaharda, güçlü bir rüzgar darbeler çiçek tohumları havada yüksek ve arazi genelinde uzak onları taşır. tek tek, tohumların birçok kayıp güneş tarafından yanmış vardır, içine düşmüş okyanus, bir kuş tarafından yemiş. ancak bazı uzun kış ve hayatta, bahar geliyor, filiz içine bitkiler, bakan yeni tehlikeleri tarafından çiğnenmiş oynayan çocuklar, bir arkadaşım için bir hediye olarak aldı. yakında sadece ufak tohum kalır, büyüyen bir dev çiçek ve içine, zaman sonbahar İade, kendi içine tohumları gönderme rüzgar işlemini başlatmak için tekrar tekrarYazar hakkındaEric Carle uluslararası üne bestselling ve ödüllü yazar ve illustrator fazla yetmiş kitaplar çok küçük çocuklar için, onun en tanınmış başlık dahil,Aç Tırtıl. Syracuse doğumlu, New York, Eric Carle taşındı Almanya ile onun zaman ebeveynler o altı yaşında oldu. o okudu prestijli sanat okulu, the Akademie der Bildenden K & uuml; nste, Stuttgart içinde, Amerika Birleşik Devletleri dönmeden önce, o nereye için bir grafik tasarımcı olarak çalıştıNew York Timesve daha sonra bir reklam ajansı sanat için yönetmen olarak.Aç Tırtıl, şimdi modern bir klasik olarak kabul, fazla kırk altı milyon kopya sattı ve altmış iki dilde tercüme edilmiştir. onun geç eşi ile, Barbara, Eric Carle cofounded Amherst içinde, Eric Carle Resimli Kitap Müzesi Sanat, Massachusetts in 2002. Eric Carle Florida Keys içinde yaşıyor.
büyüleyici masalıMinik Tohum, sevgili yazar ve illustrator Eric Carle tarafından, artık kullanılabilir bir Seviye 2 Hazır olarak Okuyun!
Eric Carle ' ın bir yaşam döngüsü çiçek klasik hikaye olduğunu anlattı through a tiny maceraları tohum. herkes için cheer tohum ilerleme olarak bu gökyüzünde yüzen, nestles toprağa, ve nihayet dev çiçek içine büyür bunu her zaman oldu olması gerekiyordu.
bu göz kamaştırıcı kolaj çizimler ve canlı metin ile Seviye 2 Hazır Okumak, Carle muzaffer ve genç okuyucular için büyüleyici masalı yarattı!

Ürün parametreleri

Marka Adı:
HAPPY MONKEY
Yaş Aralığı:
> 3 yaşında
malzeme:
Kâğıt

Sen de olabilir