.

.

Motosiklet su geçirmez led Direksiyon Lambası Yanıp Sönen Far 12Led Gösterge Işığı Flaşör Lambası Dönüş Işığı motosiklet parçaları 2 adet

Motosiklet su geçirmez led Direksiyon Lambası Yanıp Sönen Far 12Led Gösterge Işığı Flaşör Lambası Dönüş Işığı motosiklet parçaları 2 adet

₺ 35.99
₺ 19.79
kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Özellikler :
Uzun ömürlü, düşük güç tüketimi, enerji tasarrufu.
Evrensel tüm motosiklete uyar.
DC güç kaynağı için 12 V.
Serin görünüm tasarımı ile yüksek kaliteli 12 LED amber işık.
Boyutlar : 10 MM sabitleme vidaları (detaylar için lütfen aşağıya bakın)
Voltaj : 12 V DC güç kaynağı giriş : led ışık boncuk kullanımı, enerji tasarrufu seviyesi, yüksek parlaklık, düşük kalorifik değeri, düşük enerji tüketimi ile geleneksel aydınlatma ürünlerinden çok daha üstün. yüksek verimlilik, filament yapısı yok.
Serin şekil tasarımı ile araba daha yüksek, daha yüksek yapar. Not : farklı renkler sadece lambanın arkasındaki ışığa bakın.
Dönüş ışığı dört yanıp sönüyorsa veya lambayı normal şekilde çalışmıyorsa, lütfen sadece bir tane varsa, cihazınızın dönüş göstergesini kontrol edin, sadece bir lütfen enstrüman dönüş göstergesini çıkarın (orijinal araba flaşörü led'i desteklemez, ayrıca flaşörü değiştirmeniz gerekir) sıcak ipucu : gelişten sonra, 12 V DC tam pil, doğrudan test ile ilk yüklemek için acele etmeyin, bu size bir sürü sorun ve endişe kaydedebilirsiniz.

Ürün parametreleri

Marka Adı:
SPIRIT BEAST
öğe Türü:
Dönüş Sinyali Işık
Voltage:
12v,Low energy consumption
Model Name:
motorcycle blinker

Sen de olabilir